Finanzen

Par nepieciešamību izveidot kriptovalūtas aktīvu fondu ar kriptovalūtām saistītu noziegumu upuriem 

Jonathan Levy
Petition is directed to
Petitionsausschuss des Europäischen Parlaments
0 Supporters 0 in Europäische Union
0% from 500 for quorum
  1. Launched August 2020
  2. Time remaining > 3 Wochen
  3. Submission
  4. Dialog with recipient
  5. Decision

Dies ist eine Online-Petition of the European Parliament. If you click "sign", you will get forwarded to get registered with the website of of the European Parliament:

Sign

Lūgumraksta iesniedzējs norāda, ka ar kriptovalūtām saistītu noziegumu upuriem ik gadu tiek izkrāpti tūkstošiem miljonu euro. Viņš norāda, ka Eiropas Parlaments jau ir aicinājis ieviest pasākumus kriptovalūtas aktīvu izmantošanas regulēšanai un ka līdz šim nav uzkrāts nekāds kriptovalūtas finansējums kompensāciju izmaksāšanai ar kriptovalūtām tieši saistītu noziegumu upuriem. Tādēļ lūgumraksta iesniedzējs vēlas, lai tiktu izstrādāts regulējums, lai upuri varētu saņemt kompensācijas. Viņš rīkojas ar kriptovalūtām saistītu noziegumu (krāpšana, pirātisms un izspiešana), kuros kriptovalūtas aktīvi tiek nelikumīgi iegūti vai izmantoti noziedzīgos nolūkos, upuru vārdā. Šo noziegumu upuri ir centušies atgūt zaudēto dažādos veidos, piemēram, iesniedzot prasību valsts tiesās, iesniedzot sūdzības par kriminālpārkāpumiem valstu iestādēs, panākot bankas pārskaitījumu veikšanu, kredītkaršu anulēšanu un blokķēžu izsekošanu. Neviens no šiem tiesiskās aizsardzības līdzekļiem nav izrādījies sekmīgs, jo darījumi ar kriptovalūtām pēc būtības ir saistīti ar daudzām jurisdikcijām.

Lūgumraksta iesniedzējs arī norāda, ka ne Komisija, ne Eiropas Ombuds nav kompetents rīkoties šajā jautājumā. Viņš mudina Eiropas Parlamentu nepastarpināti rīkoties, lai palīdzētu ar kriptovalūtas aktīviem saistītu noziegumu upuriem, īstenojot stratēģiju patiesi vienota digitālo finanšu pakalpojumu tirgus izveidei.

Thank you for your support, Jonathan Levy

Not yet a PRO argument.

No CONTRA argument yet.

Help us to strengthen citizen participation. We want your petition to get attention and stay independent.

Donate now

openPetition international